+86-21-62591426
EN

Насловна » производи

  • /img / toast_bag.png

тост Bag

материјал: тефлон + фиберглас
THK:0.08/0.12 (+/-0.05)mm
редовно големина: 165*155mm
боја Опција : црна / Браун
Други повеќе големина може да се изменуваат

Контактирајте не
спецификација

користење:
држете тост , и ги собира сите сос или jucy капе
Чувајте тост машина чисти

функција:
се претстави добро  608 ℉ ~ -40 ℉
Храна одобрена од FDA / LFGB
еднократно 3000 времиња
Лесно да се чисти
Не може да се намалат себе си
nonstick
БПА & PFOA слободен

поврзани со производот