+86-21-62591426
EN

производи


тефлон МАТ

Бејкер-Бутик нелепливи тефлонски пица Bag

сака да купи
тефлон МАТ

Бејкер-Бутик Повторно тефлонски Тостер Bag

сака да купи
тефлон МАТ

Бејкер-Бутик нелепливи BBQ Скара МАТ

сака да купи
силиконски МАТ

Бејкер-Бутик силиконски МАТ Macaroon

сака да купи
силиконски МАТ

Бејкер-Бутик Дијамант Силиконска Печење Мат

сака да купи
силиконски МАТ

Бејкер-Бутик Професионални Силикони Тесто / тесто МАТ

сака да купи
леб Форма

Бејкер-Бутик Триаголник Силиконска Фиберглас Леб Форма

сака да купи
леб Форма

Бејкер-Бутик Повторно Силиконска Хамбургер Леб Форма

сака да купи
леб Форма

Бејкер-Бутик Хамбургер Силиконска Фиберглас Леб Форма

сака да купи

за нас

Шангај Qian Dan меѓународната трговија копродукции, Ltd. е основана во 2005, специјализирана за напредни прибор дизајн и глобалната продажба. нашата фабрика, која е основана во 1990, Со вкупна површина од над 70000 квадратни метри, е доверлив снабдувач на сите видови на квалификувани силиконски производи за многу години. Нашите продажни канцеларија во Шангај, имаме искусен тим за продажба на услуги на клиентите со целиот свет.

Потпирајќи се на моќни производствен капацитет, нашите сродни фабриката има 288 штабови и успешно отворање на канцеларии во Хонг Конг и САД.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

примена обемот


Понатамошни студии треба да се прошири опсегот на овој интересен метод

Последни вести


прочитајте ја нашата блог вести

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ


Кликни за да се освежи