+86-21-62591426
EN

Насловна » Вести

Ноќ на вештерките луд Печење партија

време: 2018-11-23 Преземања:

10 Печење семејството се приклучи во нашата партија денес во Сити Супер , тие го привлекоа лица на куки ~

На сите деца облечени како дух , демонот , вештерка, и игра на лекување или трик , доби повеќе бонбони од непознати ~~~~~~~~~ целосно исполнета нивната тиква кошница .

Што е вашиот Halloween lookings ? доби бонбони & колаче ?

                           

Уживаат во "третираат" заедно!

ПРЕТХОДНО     Никој

NEXT     Никој