+86-21-62591426
EN

Насловна » за нас

за нас


Шангај Qiandan меѓународната трговија копродукции, Ltd е основана во годината на 2005, составен од производство и трговија на две одделенија во полињата на силиконски гумени производи.

Врз основа на нашата сопствена фабрика, основана во 1990, со напредна технологија и иновации способност ,ние веќе доби патент иновации, за подобра заштита на признание, ние веќе се стави на датотеки во Кина Прилагодено.

Нашата цел е да се донесе ново искуство на традиционалните силиконски производи, подобрување на среќа употреба, секогаш се развие роман и висока класа начин на живот .
Сите наши производи се одобрени од FDA / LFGB / DGCCRF , и нашата фабрика е предмет на ревизија од страна на NSF / BSCI / Дизни / WSI / Costco / Кошер / ISO9001 итн , може подобро да им служи на сите клиенти различни барања.

Со нашите постојани напори и нон-стоп надградба на нашата технологија , сите производни линии се автоматски во нашите работилници. Нашите служат брендови се Costco, Фокс Испратена, гајба&барел, храна мрежа, Бања кревет & надвор, Aldi  , Senshukai , итн. И ние сме ексклузивни breadform снабдувач на панорама® глобалната.

Нашата перспектива е да се развие целосно силиконски област и се однесуваат за печење области, да биде еден-стоп служат снабдувач за сите ваши потреби, од кујната за да houseware , од професионални на дневниот.

основни вредности, Среќа за живот, Професија за производи, Фреквенција за иновации, Центриран за клиентите.

Имаат за цел во следната 10 години, добие повисоко ниво во силиконски производи, служат повеќе 10000 клиенти кои ги покриваат 100 земји, можеме да го видиме и да работат заедно !

Фабрика


сертификати